Skip Navigation

centrum handlowe mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Dodaj firmę do katalogu


Reklama w internetowym katalogu mampsa.pl to prawdopodobnie najskuteczniejszy sposób na sukces w branży kynologicznej. Jeśli psy to cały Twój świat - nie czekaj, dołącz do nas. Pokaż się innym, wszyscy powinni o Tobie usłyszeć. Atrakcyjnie zaprezentuj swoją firmę, przedstaw swoją ofertę i pochwal się osiągnięciami.

Dobra inwestycja


Nie trać pieniędzy na nieopłacalne reklamy - zamieść ogłoszenie we właściwym miejscu. Katalog mampsa.pl jest skierowany wyłącznie do miłośników i właścicieli psów. To oni szukają rzetelnej informacji, porównują oferty i sprawdzają opinie - zaczynają od ofert dostępnych w internecie.Decydując się na profesjonalną wizytówkę swojej firmy w katalogu zapewnisz sobie świetną reklamę przez 365 dni. Otrzymasz również certyfikat do zawieszenia na ścianie, potwierdzający obecność w katalogu. Pokaż Klientom, że swoją pracę traktujesz poważnie.

Zyskasz również nieograniczony dostęp do SFORY mampsa, gdzie możesz kupować wybrane produkty po specjalnych cenach. Natomiast dla swoich klientów dostaniesz zestaw kuponów promocyjnych, które możesz rozdawać według własnego uznania.
Cennik reklamy


Prezentacja Twojej firmy może wyglądać jak jedna z wielu reklam w książce telefonicznej. Może również przypominać profesjonalną stronę www. Decyzja oczywiście należy do Ciebie. Wybierz opcję, wypełnij zamówienie i dołącz do nas jeszcze dzisiaj.


« koszt roczny
10 PLN
50 PLN
150 PLN
« reklama w katalogu
przez 356 dni
przez 356 dni
przez 356 dni
« pełna nazwa firmy
« adres, telefon, www
« ikona jestem w katalogu
« logo przy nazwie
« adres e-mail, numer gg
« aktywny adres www
« rozbudowany opis
« dodatkowe zdjęcia
« certyfikat w ramce
« kupony SFORA mampsa
« zmiana danych
bezpłatnie
bezpłatnie
bezpłatnie
« alfabetycznie
na dole listy
w środku listy
na górze listy
« koszt roczny
10 PLN
50 PLN
150 PLNWybierz odpowiednią opcję i kliknij przycisk 'zamów teraz'. Zaakceptuj zamówienie, wypełnij formularz podając swoje dane, a potem kliknij 'dalej'. Następnie czekaj na wiadomość od nas z dalszymi informacjami. Ostatecznie poprosimy Cię o weryfikację wyglądu Twojej reklamy. W przypadku jakichkolwiek pytań - skontaktuj się z nami.

Decydując się na reklamę akceptujesz regulamin katalogu.