Skip Navigation

centrum handlowe mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Hodowcy i hodowle » Rottweiler


Rottweiler - Hodowla MarstalWitam ! Mam na imię Joanna i wraz z moimi rodzicami - Elżbietą i Tadeuszem jesteśmy właścicielami domowej hodowli rottweilerów "Marstal". Mieszkamy w centrum Polski - w Łodzi. Nasze psy mieszkają z nami w domu jako równoprawni członkowie rodziny.

Rottweilery są dla nas prawdziwą pasją już od kilkunastu lat, choć nasz pierwszy pies tej rasy - PAX pojawił się u nas już w 1991 roku. Był on absolutnie wyjątkowym psem, który spełnił nasze marzenia o posiadaniu 100% rottweilera. Z jego powodu zdecydowaliśmy się hodować psy tej znakomitej rasy.

Jednak nasza hodowla jest dość nietypowa, bowiem mamy tylko 4 rottweilery. Dzięki temu mamy z nimi ciągły, bliski kontakt. Poznaliśmy, że każdy z naszych psów: PAX (nieżyjący), NESKA, INKA, PRISKA i ELIOT NESS to odrębna, niepowtarzalna osobowość. Oczywiście moglibyśmy mieć wiele psów zamkniętych w kojcach. Ale rottweilery to nasze hobby i cała przyjemność posiadania ich tkwi w obcowaniu z nimi przez całą dobę, poznawaniu psychiki psa w każdej chwili jego życia.

To może być zagwarantowane w pełni tylko gdy rottweiler mieszka w domu ze swoimi właścicielami. Kochamy nasze psy i chcemy wiedzieć o nich jak najwięcej. Właśnie z tego powodu staramy się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego wokół rottweilerów -wystawy, szkolenia, mistrzostwa, testy psychiczne, a także wszyscy jesteśmy członkami ADRK (Niemieckiego Klubu Rottweilera). Ponadto Elżbieta kończy swój staż jako asystent kynologiczny.

Dzięki temu nabraliśmy już sporo doświadczenia w obcowaniu z tą wspaniałą rasą. Naszym psom poświęcamy każdą wolną chwilę po pracy. Również wakacje spędzamy wspólnie z naszymi rottweilerami, a także prawie wszędzie z nimi podróżujemy.

Joanna Rymarczyk


www.marstal.igk.pl

« o nas
« nasze psy
« o rottweilerach
« wyniki wystaw
« galerie zdjęć
« księga gości


Zawsze chętnie kontaktujemy się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną. Zamieściliśmy tam wiele zdjęć psów, które mieliśmy przyjemność odchować. Poza tym szczegówe informacje o tym, w jakim sposób prowadzimy hodowle.

« ELIOT NESS Marstal - Młodzieżowy Champion Polski, PT-I, ur. 12.03.2002 r.

ELIOT NESS Marstal


« NESKA RAUBRITTER Ankus - Interchampion , Champion Polski / Czech, Młodzieżowy Champion Polski, PT I, IPO I, HD A,
ur.21.04.1998

« INKA Marstal - Młodzieżowy Champion i Champion Polski, 2 x PT-I, HD A, ur. 1.12.2000 r.

« PRISKA Marstal - Champion Polski, Champion Łotwy, ZWYCIĘZCA POLSKI 2005, Zwycięzca Młodzieży, Multi CAC/CACIB/Zwycięzca Rasy (Holandia, Łotwa, Polska), Best Baby - Klubowa Wystawa 2003 PT-I, HD A, ED 0/0, ur. 22.04.2003 r.

NESKA RAUBRITTER
INKA Marstal
PRISKA Marstal

« miot "I" (ur. 1.12.2000) PAX Predator + NESKA RAUBRITTER Ankus
« miot "E" (ur. 12.03.2002) MAMBO von der Crossener Ranch + NESKA RAUBRITTER Ankus
« miot "P" (ur. 22.04.2003) FANTO vom Kummelsee + NESKA RAUBRITTER Ankus
« miot "K" (ur. 8.05.2005) FILOU vom Rauberweg + NESKA RAUBRITTER Ankus
« miot "G" (ur. 13.01.2007) COBRA van het Falconsnest + PRISKA Marstal

Hodowla rottweiler
Elżbieta, Joanna, Tadeusz Rymarczyk


Adres:
« ul. Jeziorna 26 d
« 91-358 Łódź

Telefon:
« 0 42 658 36 00
Telefon komórkowy:
« 0 602 811 746

Strona www:
« www.marstal.igk.pl
Poczta e-mail:
« marstal@igk.pl