Skip Navigation

centrum handlowe mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Szkolenie psów » pomorskie


Gdańsk - KamaTrening w naszej szkole odbywa się indywidualnie z każdym psem. Praca dostosowana jest do możliwości i wieku psa. Dysponujemy doskonale wyposażonym placem i fachową obsługą. W razie potrzeby istnieje możliwość dodatkowych zajęć.

Oprócz pracy na placu treningowym udzielamy porad w zakresie wychowania karmienia, pielęgnacji i innych problemów nurtujących właścicieli. Mamy również doskonale wyposażone zaplecze socjalne gdzie w kameralnej atmosferze można porozmawiać o naszych pupilach, napić się kawy czy herbaty.

Pierwsza wizyta i wstępne informację są bezpłatne !


"Pozycję w hierarchii nie tworzy się przez układanie psa, lecz układanie psa jest możliwe poprzez właściwą hierarchię".

Zespół Kama


www.tresurapsow.pl

« o nas, galeria, polecamy
« psi sport: agility, dog dancing, frisbee
« o psach: psy ratownicze, dla niewidomych
« wychowanie psa: szczeniak, fazy rozwoju
« Kama treningi
« mistrzostwa, egzaminy, seminaria
« Kama sukcesy
« oddział Kościerzyna


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www. Można na niej znaleźć dokładne opisy organizowanych przez nas naszych kursów. Na stronie znajdują się również dodatkowe informacje przydatne w czasie szkolenia i wychowywania psa. Regularnie zamieszczamy informacje o kolejnych kursach, zapisach i ważnych wydarzeniach.

« psie przedszkole
« szkolenie z zakresu podstawowego posłuszeństwa
« szkolenie obrończe
« przygotowanie do testów psychicznych i wystaw
« przygotowanie do egzaminów na Psa Towarzyszącego i Psa Obrończego
« szkolenie stacjonarne wg życzenia klientaszkolenie posłuszeństwa (kama)
kurs na psa obronnego IPO (kama)

« 0,5 ha ogrodzonego terenu
« profesjonalny sprzęt
« domek klubowy z kominkiem
« kawa i herbata dla spragnionych
« parking
« miła atmosfera

Tresura psów KAMA jest szkołą z wieloletnim doświadczeniem, gdzie pracują właściciele psów, oczekujący od swych podopiecznych podstawowego posłuszeństwa, osoby bardziej wymagające, przygotowujące psy do tzw. psiego sportu. Jest to dyscyplina, w której para: przewodnik-pies rywalizuje w trzech konkurencjach: na śladzie, w posłuszeństwie i w obronie. Przy czym, w obronie nie chodzi o bezmyślne pobudzanie psiej agresji, ale o współpracę i podporządkowanie psa przewodnikowi podczas pracy z pozorantem.

Pragnąc rozpropagować psi sport wśród rzeszy miłośników psów, tresura psów KAMA, pod auspicjami Polskiego Związku Sportu Psów Użytkowych, a później już samodzielnie, zorganizowała cztery międzynarodowe imprezy sportowe: dwukrotnie mistrzostwa agility i mistrzostwa psów obrończych. Na każdej z tych imprez mieliśmy okazję oglądać zawodników z czołówki europejskiej, jak również reprezentantów naszego kraju.

Tresura psów KAMA gwarantuje wysoki poziom merytoryczny, pełną fachowość w pracy z psami, miłą atmosferę i doskonałe warunki do pracy z czworonogiem. Każdy, kto chce poćwiczyć ze swym pupilem powinien odwiedzić to miejsce, bo znajdzie tu pomoc w wyszkoleniu swojego psa, możliwość rozwiązania problemów wychowawczych i wspaniałą rozrywkę jaką jest praca ze zwierzęciem.

Przyjmujemy psy już od 3-ciego miesiąca życia. Zajęcia prowadzimy 2 razy tygodniowo. W soboty i niedziele od godziny 11 do 14. Nasze wymagania, to aktualne szczepienia dla psa i chęć do pracy (pana/pani i psa).


Tresura psów
Kama


Adres:
« ul. Żukowska 50
« 83-331 Przyjaźń
« Gm. Żukowo

Telefon stacjonarny:
« 0 58 681 72 34
Telefon komórkowy:
« 0 502 663 502

Strona www:
« www.tresurapsow.pl
Poczta e-mail:
« ahrens@gd.home.pl