Skip Navigation

centrum handlowe mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Szkolenie psów » wielkopolskie


Poznań - Na WoliW Ośrodku Szkolenia Psów na Woli pracują ludzie, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem szkolą psy, wciąż odkrywając tajemnice psiego świata.

Przez lata naszej pracy przekonaliśmy się jak wiele pies potrafi. Potrafi dostarczyć człowiekowi wiele radości, rozkochać go w porannym wstawaniu i zimowych spacerach, stać się pomocnym towarzyszem lub pracownikiem. Pies jednak potrafi też być dla człowieka kłopotliwy i niebezpieczny. W naszym ośrodku pracujemy z najróżniejszymi psami, starając się wydobyć z nich ich pozytywną energię. Przyglądamy się psom, poznajemy ich charakter i podpowiadamy opiekunom jak aktywnie spędzać z nimi czas.

Lubimy, gdy psy bawią się i pracują, bo wiemy, że bliższe jest to ich naturze niż leniwe i nudne wylegiwanie się na kanapie. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą z właścicielami psów, często burząc zupełnie ich ludzki sposób postrzegania psiego świata. Jesteśmy dumni, gdy ludzie, którzy do nas przychodzą ze zwykłych posiadaczy psów przeistaczają się w świadomych i odpowiedzialnych przewodników.

Każdy może do nich dołączyć. Zapraszamy!

Katarzyna Skórska


www.nawoli.pl

« aktualności, o nas
« wychowanie przyjaciela
« szkolenie pracownika
« psychoterapia
« psi sport
« system pracy, faq
« klub na woli, psi hotel
« galeria, linki


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www. Można na niej znaleźć dokładne opisy organizowanych przez nas naszych kursów. Na stronie znajdują się również dodatkowe informacje przydatne w czasie szkolenia i wychowywania psa. Regularnie zamieszczamy informacje o kolejnych kursach, zapisach i ważnych wydarzeniach.

« psie przedszkole
« kurs posłuszeństwa
« kurs na psy stróżujące
« kurs na psy obronne
« psychoterapia
« szkolenie obedience
« kurs IPO
« zajęcia agility
« kurs PT - pies towarzyszący
« inne: frisbee, flyball


psie przedszkole (na woli)
kurs na psy obronne (na woli)Ośrodek Szkolenia Psów NA WOLI, prowadzi zajęcia z właścicielami psów w formach:

Grupowej - grupa kilku do kilkunastu uczestników kursu trwającego minimum 3 miesiące, uczęszcza do ośrodka w określone uprzednio dni tygodnia i godziny, w celu nabycia umiejętności kierowania psem i / lub jego wytrenowania. Zajęcia z kursantami prowadzi jeden instruktor. Pojedyncza jednostka lekcyjna trwa 60 min.

Indywidualnej - jeden kursant uczęszcza do ośrodka w umawiane każdorazowo po spotkaniu dni tygodnia i godziny, w celu nabycia umiejętności kierowania psem i / lub jego wytrenowania. Zajęcia z kursantem prowadzi jeden instruktor. Pojedyncza jednostka lekcyjna trwa 60 min.

Indywidualnej u kursanta - trener dojeżdża do kursanta, w umawiane każdorazowo po spotkaniu dni tygodnia i godziny, w celu nauczenia umiejętności kierowania psem i / lub jego wytrenowania. Pojedyncza jednostka lekcyjna trwa 60 min.

Stacjonarnej - pies jest zakwaterowany na terenie ośrodka (hotel Na Woli) i szkolony przez zespół trenerów. W tym czasie codzienna praca z psem odbywa się bez udziału właściciela, który jest na bieżąco informowany o postępach kształcenia psa i w odpowiednim momencie zostaje włączony w program szkolenia. Pies pozostaje w ośrodku nie mniej niż dwa miesiące.

Wychowanie obejmuje różne fazy rozwoju: od szczeniaka do ukształtowanego psa. Wszystkie etapy wychowania mają na celu wytworzenie prawidłowych i pożądanych przez nas relacji pies-człowiek.

Wychowanie psów podobnie jak ludzi powinno rozpocząć się jak najwcześniej. Wszystko po to, aby Twój przyjaciel nie zdążył nabyć złych nawyków, które co prawda nierzadko da się później skorygować, ale przecież lepiej zapobiegać niż leczyć.

Na pewno zdarza Ci się widywać psy, które pozostawione przed sklepem grzecznie czekają na swoich właścicieli; z zazdrością spoglądasz na opiekunów, którzy jednym słowem potrafią sprawić, że ich psy idą równo przy nodze, siadają, warują i zostają w miejscu na wydane im polecenie; psy, które nie zwracają uwagi na otoczenie, a całym ich światem jest ich przewodnik...

Czy marzy Ci się taki pies? Uwierz, że nie jest to takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Już trzymiesięczne podstawowe szkolenie sprawi, że Twój pies nie będzie ciągnął na smyczy, gonił za rowerzystami i samochodami, podbiegał do przechodniów czy innych zwierząt, uciekał i ignorował Twoje wołania.


Ośrodek szkolenia psów
Na Woli


Adres:
« ul. Czarnohorska 8
« 60-415 Poznań-Wola

Telefon stacjonarny:
« 0 61 866 32 13
Telefon komórkowy:
« 0 601 563 213

Strona www:
« www.nawoli.pl
Poczta e-mail:
« info@nawoli.pl