Skip Navigation

centrum handlowe mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Salony kosmetyczne » mazowieckie


Warszawa - Salon Uroda pod psemMiło mi powitać i zaprosić Państwa do mojego profesjonalnego salonu dla zwierząt. Naszym głównym zajęciem jest strzyżenie psów, trymowanie i kąpanie.

Salon URODA POD PSEM istnieje już od 1996 roku. Wczesniej mieścił sie on w małej suterenie. Od 4 lat zapraszam Państwa do nowego, dużego, utrzymanego w klimatach secesyjnych wspaniałego Salonu - ul Sitnika 1 ( przy Czorsztyńskiej) na Warszawskiej Woli.

W salonie zatrudniam dwóch wykwalifikowanych fryzjerów, dla których zwierzęta są wielką, życiowa pasją. Strzyżenie i trymowanie psów zawsze poprzedzone jest profesjonalną kąpielą w kosmetykach # 1 ALL SYSTEMS. Fryzury dobierane są według wzorców F.C.I. lub zgodnie z upodobaniami naszych klientów.

Salon posiada certyfikat tej firmy i tylko nimi się posługuje. Sa one w całości wytwarzane z naturalnych komponentów i nie powodują alergii u zwierząt. Można je kupić w naszym salonie w cenie najatrakcyjniejszej w Polsce.

Salon wyposażony jest w specjalny brodzik wraz ze schodkami, mogący pomiescić nawet największe czworonogi. Wykąpiemy, rozczeszemy, naodżywkujemy, ułożymy i wysuszymy włos zarówno u maleńkiego yorka jak i olbrzymiego bernardyna.

www.podpsem.pl

« informacje o salonie
« nasze fryzury
« o sobie
« linki
« kontakt


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www. Można na niej znaleźć dokładne opisy wykonywanych przez nas zabiegów. Na stronie znajdują się również dodatkowe informacje przydatne w pielęgnacji psa. Regularnie zamieszczamy informacje o aktualnościach i ważnych wydarzeniach.

« strzyżenie psów wszystkich ras
« rozczesywanie sierści
« trymowanie psów szorstkowłosych
« kąpiele kosmetyczne i lecznicze
« przygotowanie psów do wystaw
« czyszczenie uszu
« usuwanie insektów
« mycie zębów
« obcinanie pazurówairedale terrier (przed) uroda pod psem
airedale terrier (po zabiegu) uroda pod psem


golden retriever (przed) uroda pod psem
golden retriever (po zabiegu) uroda pod psem


shih tzu (przed zabiegiem) uroda pod psem
shih tzu (po zabiegu) uroda pod psem

Zawsze psiaki budziły we mnie bardzo żywe emocje. Rodzice jednak nie godzili się w domu na psa. Urażona tym lekceważeniem odgrażałam się, że jak dorosnę będę miała ich bardzo dużo. Była to chyba jedyna przysiega z dzieciństwa jaką udało mi sie zrealizować.

Od 20 lat jestem członkiem Związku Kynologicznego i zajmuję sie hodowlą psów. Z wykształcenia jestem magistrem geografii, jednak psy rasowe są moją życiowa pasją.

Pierwsza rasa hodowana przeze mnie to sealyham terriery, które zasłynęły i zdobyły tytuły kilkunastu Zwycięstw Świata i Europy. Sealyhamy z mojej hodowli KONCEPT przez długie lata nazywane były wizytówką polskich hodowli.

Strzyżenia i trymowania psów uczyłam sie na własnych terrierach. Od 1996 roku prowadzę salon piekności dla psów. Początkowo był to niewielki gabinet w suterenie na Żytniej, teraz jest to duży, wygodny i stylowy salon przy ul.Czorsztyńskiej na warszawskiej Woli.


Hanna Bakuniak


Hanna Bakuniak
Uroda pod psem


Adres:
« ul. Sitnika 1 (przy Czorsztyńskiej)
« Warszawa - Wola

Telefon:
« 0 22 877 44 69
« 0 602 294 043

Strona www:
« www.podpsem.pl
Poczta e-mail:
« hanna.bakuniak@op.plPoniedziałek - piątek od 11:00 do 19:00