Skip Navigation

centrum handlowe mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Hodowcy i hodowle » Husky syberyjski


Husky Syberyjski - Hodowla Seven HeavenMieszkamy i pracujemy w województwie zachodniopomorskim niedaleko Szczecinka. Nasza przygoda, z syberian husky zaczęła się w 2000 roku, kiedy w naszym życiu pojawiła się Sakra: czarno - biała, niebieskooka suczka.

Z perspektywy czasu stwierdzamy, że wtedy tak naprawdę niewiele wiedzieliśmy o husky. To Sakra pokazała nam prawdziwy charakter haszczaka. Dzięki niej mogliśmy się przekonać, że jest to rasa stworzona dla nas!

Oczywiście nie obyło się bez problemów: demolki w domu, ucieczki, głodówki, polowania na kury, to tylko kilka typowych haszczych zachowań, jakie pokazała nam Sakrucha. Nie myślcie jednak, że husky to same kłopoty. Jeżeli damy mu to, czego potrzebuje najbardziej: ruchu i towarzystwa będzie najwspanialszym, najmilszym psem na świecie. Już nie wyobrażamy sobie naszego życia bez husky ...

Nasze psy są dowodem na to że można pogodzić wystawy z zaprzęgami. Oczywiście nie jeździmy wyczynowo, ale w sezonie staramy się wystartować kilka razy w zawodach, a od jesieni do wiosny regularnie trenujemy. Dzięki temu nasze psy mają doskonałą kondycję a na ringach wystawowych odznaczają się pięknym ruchem co zostało dostrzeżone przez wielu sędziów. Nasze początki były skromne, jeden psiak przy rowerku i nasze pierwsze starty w cani-crosie, a potem bikejoringu. Obecnie trenujemy z czwórką psiaków w klasie C1.

Monika i Adrian


www.sevenheaven.pl

« o nas
« nasze psy
« szczeniaki
« wyścigi
« wystawy
« Golden Husky Team


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Mamy nadzieję, że choć trochę odda ona charakter i warunki panujące w naszej hodowli. Zawarliśmy tam wszystkie niezbędne wiadomości o nas dla osób, które rozważają kupno szczeniaka wspaniałej rasy – husky.

« Kivalina's THE BLACK KNIGHT - Misha

Champion PL, Młodzieżowy Champion PL, 3x Zw Młodzieży, 2x NJwR, 7x CWC, 2x NPwR, res-CACIB, 2x BOB, BOG, III BOG, BIS Junior V, II BIS!

Kivalina's the black night posiada badania w kierunku dysplazji z wynikiem HD:A

« HUNTER Seven Heaven - WILL

MISHA
WILL


« SAKRA z Kierskich Jezior - Sakra - ur. 30.04.2000,
Champion Polski

« ALLEGRIA of Wolf Point - GIA- ur. 20.07.2002,
Champion Polski, Mlodzieżowy Champion Polski

« MOONFLOWER Seven Heaven - HAPPY- urodzona: 29.07.2004,
posiada badania w kierunku dysplazji z wynikiem HD:A

« HANNAH Seven Heaven - TOSIA - urodzona: 22.03.2006

SAKRA
GIA
HAPPY
TOSIA

« miot "H" (ur. 22.03.2006) Allegria of Wolf Point - Gia + Kivalina's The Black Knight - Misha
« miot "M" (ur.29.07.2004) Allegria of Wolf Point + Explorer Bear Hydrargium


Kupując Sakrę, naszą pierwszą suczkę, nie myśleliśmy o wystawianiu, chcieliśmy po prostu mieć haszczaka. Po raz pierwszy wystawiliśmy ją w Koszalinie w 2001 roku. Mimo, że mieliśmy naprawdę niewielkie pojęcie o wystawianiu, Sakra (w bardzo niewielkiej zresztą stawce) zdobyła zwycięstwo rasy. Potem były kolejne wystawy, z sukcesami bądź nie, ale tak naprawdę zaczęło się dla nas bardziej liczyć co innego: spotkania z ludźmi, którzy nas doskonale rozumieją ponieważ sami są "zarażeni ta przewlekłą chorobą", której na imię HUSKY.Hodowla siberian husky
Monika i Adrian Domańscy


Adres:
« Zachodniopomorskie
« okolice Szczecinka

Telefon Adrian:
« 0 604 269 864
Telefon Monika:
« 0 608 336 875

Strona www:
« www.sevenheaven.pl
Poczta e-mail:
« husky@sevenheaven.pl