Skip Navigation

centrum handlowe mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Pies w internecie » Sklepy internetowe


sklep.mampsa.plSklep internetowy mampsa.pl jest uzupełnieniem większego serwisu, który już niebawem będzie pierwszą interaktywną szkołą dla psów. W stałej ofercie posiadamy niezbędne rzeczy potrzebne do pracy z psem, a wszystkie produkty osobiście sprawdzamy i testujemy pod kątem przydatności w szkoleniu i wychowaniu psa.

Metody szkolenia psów ciągle się rozwijają. Nieustannie pojawiają się "nowe narzędzia" i fachowa literatura na ten temat. Tradycyjne sposoby szkolenia oparte na tzw. teorii dominacji, polegające na fizycznej przemocy, krzyku i twardym egzekwowaniu poleceń powoli przechodzą do historii. Ich miejsce zajmują pozytywne metody szkolenia psów - nauka sprawia im przyjemność, bardziej angażują się w trening, a polecenia są wykonywane z większą precyzją.

Ponieważ w tradycyjnych sklepach zoologicznych bardzo trudno kupić specjalistyczne książki, przybory treningowe, itp. zrodził się pomysł, aby tworzyć w obrębie serwisu mampsa.pl specjalistyczny sklep dla psów. Naszą ofertę staramy się ograniczyć do niezbędnego minimum i sukcesywnie uzupełniać ją o produkty, których nie można zlaleźć w innych miejscach.

Proszę spróbować znaleźć sklep, w którym można kupić kliker (małe plastikowe pudełeczko służące do klikania). Szczerze powiem, że będzie to bardzo trudne zadanie. Inni tego nie mają, a w naszym sklepie w ciągłej sprzedaży znajduje się, co najmniej pięć typów klikera.

Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.
Serdecznie pozdrawiam i życzę samych sukcesów szkoleniowych z własnym psem.


Michał Filipiak


www.sklep.mampsa.pl

« szczeniak w domu
« wychowanie psa
« zachowanie psów
« rasy psów
« nauka i zabawa
« tresura psa
« na sierść psa
« dogoterapia


Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu. Można w nim znaleźć dokładne opisy oferowanych produktów: książek, zabawek, akcesoriów, itp. Na stronie sklepu znajdują się również dodatkowe informacje o nas, kontakt z nami, opis realizacji zamówień. Regularnie organizujemy promocje na wybrany asortyment oraz piszemy o ważnych wydarzeniach.

« literatura o psach

W stałej sprzedaży w zasadzie wszystkie książki o psach dostępne na polskim rynku wydawniczym. Dzięki dobrej współpracy z wydawnictwami możemy zaproponować wszystkie tytuły w bardzo atrakcyjnych cenach. Od książek charakteryzujących dane rasy psów, przez podręczniki o szkoleniu i wychowaniu psa, do ślicznych albumów, poradników i pomocy naukowych (np. na temat dogoterapii).

« nauka i zabawa

Podstawowy asortyment: gumowe kości, piszczące piłki, ringo do aportowania, drewniane koziołki, sznury. Każda zabawka pozwala nauczyć psa innych zachowań/sztuczek. Zabawki do aportowania i przynoszenia (kości, ringo) - gonienia i łapania (piłki gumowe) - szarpania, gryzienia i przeciągania (sznury bawełniane). Wszystkie produkty są dostępna w różnych rozmiarach: dla psów małych, średnich i dużych.

« tresura psa

Szkolenie psów to nasze hobby, dlatego w dziale "tresura psa" można znaleźć produkty przydatne w czasie nauki i szkoleniu psów. Jesteśmy nastawieni na pozytywne metody szkolenia dlatego w sklepie proponujemy kilka różnych klikerów (tradycyjne, nowej generacji z USA, cyfrowe). Posiadamy również spory zapas gwizdków, dysków szkoleniowych Johna Fishera, a także targety przydatne w szkoleniu klikerowym.

« na sierść psa

Proste sposoby, aby pozbyć się psiej sierści z niepożądanych miejsc. Sierść, o ile psu dodaje wdzięku i urody to niestety nie wygląda estetycznie w Twoim mieszkaniu i na Twoich ubraniach, dlatego oferujemy całą gamę bardzo praktycznych produktów, dzięki którym pozbędziesz się tego uciążliwego problemu. W ofercie: super miotła gumowa, rękawice do ubrań, rolki i wałki do usuwania włosów i sierści.

« pomysły na prezent

Nasz sklep oferuje również produkty, które doskonale sprawdzają się, jako prezenty. Przedmioty ściśle związane z psami są doskonałym upominkiem dla każdego miłośnika psów. Układanki (puzzle) od 1500 kawałków do 60 elementów - czyli praktycznie dla osób w każdym wieku - starszych i tych najmłodszych. Kalendarze z psami to również ekstra prezent, który możemy podarować pod koniec roku. Albumy o rasach psów, grube i ładnie wydane egzemplarze - sprawdzają się super, jako prezent dla bliskiej osoby.

« dogoterapia

Nowy dział w naszym sklepie. Dogoterapia (caniterapia, kynoterapia) to jedna z form animaloterapii wykorzystująca psy. Głównie działanie tego rodzaju terapii kontaktowej polega na nawiązaniu psychicznej więzi ze zwierzęciem, co przyśpiesza leczenie i ułatwia przejście choroby. W sklepie oferujemy SZKOLENIA z dogoterapii oraz liczne książki na ten temat.

« książki jak wychować szczeniaka
« poradniki o szkoleniu pieska
« książki typu mój pierwszy pies
« literatura o danej rasie psa
« zabawki: piłka piszcząca, kość gumowa, sznur bawełniany
« tresura: kliker, target, gwizdek, dyski
« szkolenie: aporty, ringo, frisbee
« na sierść psa: miotła, rolki i wałki, szczotki

« książki jak wychować psa
« poradniki o nauce i tresurze pieska
« książki typu mój pies jest chory
« literatura o danej rasie psa
« zabawki: piłka piszcząca, kość gumowa, sznur bawełniany
« tresura: kliker, target, gwizdek, dyski
« szkolenie: aporty, ringo, frisbee
« na sierść psa: miotła, rolki i wałki, szczotki

Staramy się zapewnić najlepsze ceny. Wiele atrakcyjnych ofert można znaleźć na aukcjach internetowych allegro.pl (użytkownik: johnrambo). Dzięki współpracy z wydawnictwami, importerami i producentami utrzymujemy niski poziom cen na wszystkie produkty. Dla wygody naszych Klientów umożliwiamy kilka form płatności:

« gotówka przy odbiorze
« przelewy internetowe
« karta kredytowa

Uwaga: kupując kilka przedmiotów w naszym sklepie za przesyłkę płacisz tylko jeden raz. Przy większym zamówieniu koszty przesyłki pozostają bez zmian i nie zależą od liczby zamówionych przedmiotów. Koszt przesyłki są stałe i wynoszą:

« 0,00 zł - przy odbiorze osobistym
« 7,50 zł - przelew na konto bankowe
« 13,00 zł - pobranie pocztowe, płatne przy odbiorze

Sklep mampsa.pl jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem produktów Karen Pryor w Polsce. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne akcesoria treningowe dla psów zaprojektowane przez światowych specjalistów. Dostępna również inne produkty, importowane bezpośrednio z USA - pochodzące ze sklepu www.clickertraining.com

« iClick - kliker nowej generacji
« Clicker + - jedyny cyfrowy kliker
« target PET - target do szkolenia klikerowego
« Klikaj, ale ani słowa - gra, która pokazuje sens klikera

Sklep internetowy
sklep.mampsa.pl


Adres:
« ul. Trybunalska 46
« 60-325 Poznań

Telefon:
« 0 600 550 220

Strona www:
« www.sklep.mampsa.pl
Poczta e-mail:
« sklep@mampsa.pl