Skip Navigation

centrum handlowe mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Szkolenie psów » mazowieckie


Warszawa - CywilSzkoła Cywil Psia Akademia powstała w 2005 roku. Proponujemy przede wszystkim w szkoleniach grupowych, podczas których nauczycie się Państwo właściwie postępować z psem. Specjalizujemy się w nauce posłuszeństwa, socjalizacji – pomagamy zrozumieć psa, chcemy, że był Państwa przyjacielem, a nie kłopotem.

Wyróżniają nas niewielkie grupy kursantów, co sprzyja niemal indywidualnemu tokowi nauczania, doświadczona kadra oraz sprawdzone, pozytywne metody szkolenia.

Marcin Goralewski


www.psiaakademia.pl

« strona główna
« nasza oferta
« zapisz się na kurs
« opinie o szkole
« galeria
« kontakt

www.psieprzedszkole.com

« strona główna
« psie przedszkole? / opinie klientów
« porady
« zapisz się na kurs
« warto wiedzieć
« galeria
« kontakt


Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych. Umieściliśmy na nich wszystkie informacje, które pozwolą Państwu na odpowiedni wybór szkoły zajmującej się szkoleniem psów. To także miejsce, gdzie można przeczytać opinie klientów na temat naszej szkoły. Zapraszamy do lektury.

Szkoła Cywil Psia Akademia specjalizuje się w kursach posłuszeństwa. Organizujemy je w dwóch kategoriach wiekowych:

« dla szczeniaków prowadzimy zajęcia psiego przedszkola
(szczegóły na stronie www.psieprzedszkole.com)

« dla psów starszych kurs posłuszeństwa
(szczegóły na stronie www.psiaakademia.pl)


Po pierwszym etapie szkolenia, zapraszamy na drugi, zaawansowany. Oba kursy przygotowują do egzaminu Psa Towarzyszącego w Związku Kynologicznym w Polsce. Oferujemy także szkolenia specjalistyczne m.in. stróżowania.


Cywil Tresura Psów
Cywil Tresura Psów


Cywil Tresura Psów
Cywil Tresura Psów
Kurs posłuszeństwa, to nauka podstawowych komend oraz zasad współpracowania z psem. Czas podczas którego przewodnik może właściwie zrozumieć swojego podopiecznego. To także doskonały moment na zbudowanie odpowiedniej więzi pomiędzy człowiekiem, a zwierzęciem.

Podstawowe szkolenie trwa 36 godzin. Proponujemy dwugodzinne zajęcia w soboty, niedziele. Organizujemy także kursy, podczas których zajęcia odbywają się tylko w dni powszednie. Jedną z ważniejszych rzeczy w naszej szkole są niewielkie grupy kursantów. Nie przekraczają one 6 osób. Zdaniem naszych instruktorów w takich grupach i w takim czasie można osiągnąć zadowalające efekty.

Podobnie budujemy grupy w psim przedszkolu. Tu jednak kurs jest krótszy, a szczeniaki poza socjalizacją także poznają podstawowe komendy. Bardzo dużo z takiego szkolenia wynosi przewodnik – wychowuje bowiem psa pod okiem instruktora.Szkolenie psów - Cywil Psia Akademia

Znajdziesz nas w miastach:
« Bydgoszcz
« Chorzów
« Kraków
« Lidzbark War.
« Olsztyn
« Poznań
« Toruń
« Warszawa
« Wrocław

Telefon komórkowy:
« 501 390 562

Pełen serwis informacyjny:
« www.psiaakademia.pl
« www.psieprzedszkole.com

Kontakt w sprawie szkoleń:
« biuro@cywil.pl

Masz pytania dotyczące psa?
« porady@cywil.plSP-2013-01-11-poprawki-E50