Skip Navigation

centrum handlowe mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Hodowcy i hodowle » Chihuahua


Chihuahua - Hodowla IsubuszChihuahua jest niezwykle inteligentnym i uczuciowym psem. Prawie codziennie zadziwia nas swoją mądrością i wrażliwością. Jest pieskiem żywym lecz nie hałaśliwym. Szczeka wtedy, jak jest potrzeba.

Dlaczego chihuahua ?
Bardzo ważne, że ich włosów nie trzeba obcinać ani czesać same się układają. Nadają się nawet dla ludzi uczulonych na sierść psią. Psy te całkowicie zastępują braki w członkach rodziny, oraz rekompensują brak – niedosyt uczuć ludzkich. W krótkim czasie stają się najważniejszymi członkami rodziny. Ważne jest, że można je nosić, tulić, gdyż mały jest ich ciężar wagowy. Waga największych piesków nie przekracza 3 kg; a większości 2 kg.

Duża hodowla w Gliwicach o nazwie ‘’Isubusz’’ poleca swoje chihuahua. Dorosłe suczki i reproduktory są różnorodnej barwy, dlatego też jest bogaty wybór w kolorystyce szczeniąt. Hodowla posiada długo i krótkowłose pieski. Prawie każdy z dorosłych piesków posiada wybitne osiągnięcia na wystawach takie jak: Champion Polski, CWC, CACIB, Najlepszy Pies/Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Młodzieży, itp.

Z uwagi na posiadanie dużej ilości suczek hodowlanych, możesz w hodowli Isubusz przez cały rok kupić wyselekcjonowane oraz wypielęgnowane szczenięta tej rasy. Zarówno te krótkowłose jak i długowłose.

Irena Buszka


www.isubusz.republika.pl

« pochodzenie
« reproduktory
« suczki hodowlane
« dlaczego chihuahua
« szczenięta
« księga gości
« galeria
« kontakt


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www. Można na niej znaleźć dokładne opisy naszych psów i suczek, ich rodowody, osiągnięcia, dodatkowe zdjęcia. Na stronie opisane są również poszczególne mioty naszej hodowli.

« CECILKO- Champion Polski, 3 x CACIB, 2 x Zwycięzca Młodzieży, 3 x Zwycięzca Rasy, 4 x Najpiękniejszy Pies w Rasie. Kolor biało-rudy, małych rozmiarów, mała główka,włos obfity. Wesołe usposobienie, bardzo inteligentny.

« DODO- 4 x CWC, 2 x CACIB, 4 x Zwycięzca Rasy, 4 x Najpiękniejszy Pies w Rasie. Kolor brązowo-biało-czarny, mała głowa, krótka kufka, bardzo małych rozmiarów, niezwykle proporcjonalny, inteligentny ‘’filozof ’’.

CECILKO
DODO

W hodowli przebywają różnokolorowe, utytułowane suczki hodowlane, dzięki czemu mamy bogaty wybór kolorystyczny zarówno jeśli chodzi o chihuahua krótkowłose i długowłose. Z uwagi na posiadanie dużej ilości suczek hodowlanych, możesz w hodowli Isubusz przez cały rok kupić wyselekcjonowane oraz wypielęgnowane szczenięta tej rasy. Zarówno te krótkowłose jak i długowłose.

Hodowla chihuahua
Isubusz, Irena Buszka


Adres:
« Gliwice

Telefon:
« 0 32 305 40 47
Telefon komórkowy:
« 0 601 08 08 54

Strona www:
« www.isubusz.republika.pl
Poczta e-mail:
« isubusz@vp.pl

HHCH-2007-08-31-E50