Skip Navigation

centrum handlowe mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Pies w internecie » Sklepy internetowe | Produkty dla psów » Karmy i przysmaki


e-pies.euSklep zoologiczny E-PIES specjalizuje się w internetowej sprzedaży naturalnych gryzaków oraz artykułów dla psów.

Wszystkie naturalne gryzaki pochodzą z Polskich ubojni, które są pod stałą kontrolą weterynarii. Gryzaki są suszone w wysokich temperaturach. Specjalna technologia suszenia zapobiega powstawaniu "pałeczek salmonelli" dzięki czemu nasze pupile jedzą dobre i przede wszystkim zdrowe przysmaki.

W najbliższym czasie w sklepie pojawią się produkty firmy TRIXIE. W przyszłości planujemy wprowadzić do sprzedaży produkty takich firm jak: Royal Canin, Eukanuba, Purina, Acana, Bosch, Vitapol, Chappi, Flexi, Cherbal Pets, Hilton, Pedigree, Vitacraft.

Dokładam wszelkich starań, aby produkty, które Państwo kupują były najwyższej jakości i docierały jak najszybciej. Pozdrawiam i zapraszam do zakupu.


Tomasz Mastalerz
E-PIES


www.e-pies.eu

« nowości
« promocje
« bestsellery
« komentarze
« gryzaki naturalne
« inne przysmaki
« jak kupować
« kontakt


Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, który jest dostępny również pod starą domeną www.gryzaki.pl. Zachęcam do szczegółowego zapoznania się z naszymi produktami. Na stronie znajdują się również dodatkowe informacje o nas, kontakt z nami, opis realizacji zamówień. Regularnie organizujemy promocje na wybrany asortyment oraz piszemy o ważnych wydarzeniach.

Główną ofertę naszego sklepu stanowią naturalne gryzaki dla psów. Wszystkie gryzaki są pakowane w szczelnie zamknięte woreczki wykonane z foli PA/PE. Folia PA/PE jest używana do pakowania produktów spożywczych np. kiełbas, pierogów itp.

W przeciwieństwie do niektórych dostępnych na rynku smakołyków dla psów, oferowane przez nas przysmaki pochodzą z kontrolowanych weterynaryjnie ubojni, nie zawierają konserwantów i są całkowicie zdrowe. Najważniejsze jest jednak to, że psy je kochają!

Najpopularniejsze produkty w naszym sklepie:


jelita wieprzowe
kości wieprzowe
kurze łapki
lotki drobiowe
noski wieprzowe
ogony wołowe
penisy wołowe
płuca wołowe
przełyki wołowe
serca wołowe
szyjki drobiowe
tchawice wołowe
uszy środkowe
uszy wieprzowe
wątroby wołowe
żwacze wołowe

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, gdzie znaleźć można ciekawe promocje. W każdym miesiącu nowe produkty! Wiele atrakcyjnych ofert można znaleźć także naszych na aukcjach internetowych Allegro.pl (użytkownik: www_e-pies_eu).

Pomagamy psiakom ! Za pośrednictwem Allegro.pl została wystawiona już IV Aukcja Charytatywna - Pomagamy Psiakom. Sklep e-pies.eu już po raz kolejny przyłączył się do tej akcji.
Sklep internetowy
E-pies

Adres:
« ul. Wojciechowskiego 3
« 66-213 OŁOBOK

Telefon:
« 0 783 333 772

Strona www:
« www.gryzaki.pl
« www.e-pies.eu
Poczta e-mail:
« sklep@gryzaki.plPWI-2008-07-16-E100