Skip Navigation

centrum handlowe mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Produkty dla psów » Karmy i przysmaki


Rybie przysmaki Fish4Dogs do szkolenia psów!
Im lepszym jedzeniem żywisz psa, tym będzie zdrowszy !

Sea Jerky są produkowane w 100% ze skóry dorsza, nie zawierają glutenu i jakichkolwiek dodatków. Po prostu żadnych dodatkowych składników. Łuski dorsza znajdujące sie na skórze delikatnie czyszczą zęby w czasie żucia. Po prostu świetny sposób na zapobieganie odkładaniu się kamienia a przy okazji za jednym razem zdrowy i uwielbiany przez psy przysmak.

Bogate w kwasy Omega

W ostatnich latach wykonano wiele badań na polu żywienia psów z zastosowaniem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych Omega3 , Omega6 i innych. W początkowej fazie badań kładziono nacisk na stosowanie Omega6, jednak w miarę postępu wiedzy poglądy na ten temat ewoluowały by ostatecznie uznać, że dzienna dawka zalecana Omega3 stanowi w dużej mierze o kondycji psa.

Podstawowe niezbędne kwasy Omega3 naturalnie w dużych ilościach występują w rybach.

Najważniejsze tkanki i organy na które wpływ mają kwasy Omega3 to mózg, skóra, sierść, nerki, żyły, ściany komórkowe, oczy /siatkówka/, a przede wszystkim kwasy Omega3 silnie wzmacniają system odpornościowy.

Szczególne korzyści ze stosowania kwasów Omega3 odnoszą psy alergiczne, cierpiące z powodu wieku, z chorobami skórnymi i serca.« nagroda na zakończenie sesji treningowej
« pomoc w szkoleniu pozytywnym z klikerem
« dla wszystkich psów


Po co smakołyki?

Na pewno pamiętasz z lat szkolnych, jak wspaniale motywowała Cię do pracy dobra ocena. Była nagrodą za Twoje wysiłki i sprawiała Ci radość, motywując jednocześnie do dalszej pracy. Tak samo na Twojego psa działają podczas szkolenia smakołyki. W pozytywnym szkoleniu psów z użyciem klikera należy nagradzać psa za każdy, nawet najmniejszy postęp i nie żałować mu pochwał oraz smakołyków. Taki ekstra przysmak może być wspaniałą nagrodą za wykonanie całej komendy lub bardzo dobre zachowanie !

Najwyższa jakość

Niestety większość przysmaków oferowanych w sklepach zoologicznych zawiera dodatkowe witaminy i mikroskładniki. Opisywane przez nas smakołyki są naturalne, nie zawierają szkodliwych konserwantów, przez co można pewnie naradzać psa i osiągać wspaniałe efekty szkoleniowe, Przecież zdrowie Twojego psa jest najważniejsze!

Twój pies czeka na smakołyk

Pamiętaj, że Twój pies czeka na nagrodę za dobrze wykonane zadanie. Spraw mu radość i zmotywuj go do pracy, dając mu oferowane przez nas przysmaki. W ten sposób ułatwisz sobie pracę z psem, a jemu zapewnisz chwile wspaniałej, wciągającej zabawy ze swoim właścicielem.

mampsa.pl poleca !

Testowaliśmy wiele smakołyków, uważamy że te są jednymi z najlepszych.

Skład i analiza:

100% skóry dorsza – nic poza tym; białko 95,5%, popiół 12 %, tłuszcz 2,6%, włókno 1%, sól 0,1%, Omega3 5,7%

Sea Jerky
TiddlersProducent:
« FISH4DOGS

Opakowanie:
« 100 g

Cena:
« 16,5o

Informacje dodatkowe:
« bez konserwantów
i sztucznych barwników


Kup teraz!