Skip Navigation

centrum handlowe mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Szkolenie psów » śląskie


Gliwice - Akademia Psich Manier Żółty PiesMamy swój cel w życiu. Kochamy psy i chcemy propagować ideę szkolenia pozytywnego. Ale nie tylko. Chcemy by psom w naszym kraju żyło się lepiej, by ludzie zastanowili się zanim sprawią psu ból kolczatką, obrożą elektryczną czy podduszą dławikiem. Dla nas psiaki są przyjaciółmi i grono osób tak postrzegających psy stale się powiększa. To nas cieszy, motywuje i dopinguje. Stale się dokształcamy, spędzamy aktywnie wolny czas z psami, w końcu szkolimy je w oparciu o metodę pozytywnych wzmocnień. A ponieważ możliwości są ograniczane jedynie wyobraźnią - tworzymy naszą Akademię Psich Manier Żółty Pies.


Olimpia Ociepka
Anna Flotyńska-Kulik


Olimpia Ociepka: posiada wielotetnie wykształcenie w kierunku przyrodniczym oraz praktykę w szkoleniu psów opartą na pracy metodą pozytywnych wzmocnień z użyciem min. klikera. W pracy ze zwierzętami jest skuteczna i cierpliwa, a efekty szkolenia osiąga dzięki konsekwencji i łagodnemu traktowaniu psów opartemu na zrozumieniu ich psychiki i potrzeb. Bezustannie poszerza swój warsztat trenerski, cechuje ją przyjazne i otwarte podejście do właścicieli czworonogów, posiada umiejętność przekazywania swojej wiedzy na temat psów. Ma psa Kifera wyszkolonego w posłuszeństwie ogólnym oraz od niedawna psa imieniem Moho, który będąc psem po przejściach jest resocjalizowany, a następnie będzie przygotowywany do szkolenia w kierunku sportowym.

Anna Flotyńska-Kulik: z zawodu fotografik, autorka naszej strony internetowej www.zoltypies.com, a także grafik i zdjęć. Dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy z zakresu marketingu, zmysłowi organizacyjnemu i zdolnościom interpersonalnym potrafi zjednywać sobie przychylność wielu osób. Umiejętność obserwacji i uchwycenia najlepszego momentu sprawia, że właściwie ocenia sytuację, rozpoznaje emocje ludzi i zwierząt. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu szkolenia psów. Jest właścicielką psa Hapsa, planuje posiadanie Lupo i przygotowanie go w kierunku użytkowym. W Akademii Psich Manier odpowiedzialna za przepływ informacji, kontakty z kursantami a także za zaopatrzenie i prowadzenie sklepu.


Akademia Psich Manier Żółty Pies
Akademia Psich Manier Żółty Pies


Nasza Akademia ma swoją siedzibę w Bojkowie - dzielnicy Gliwic, bezpośredni dojazd z A4 i tras wylotowych (ul. Pszczyńska i Rybnicka). Budynek posiada podjazd dla osób niepełnosprawnych oraz miejsca parkingowe. Zapewniamy pełen komfort pracy, sprzęt szkoleniowy na miejscu, możliwość całodziennych konsultacji I elastycznych godzin szkolenia. Prowadzimy profesjonalne wykłady i prezentacje z wykorzystaniem nowoczesnych technik multimedialnych. Zajęcia praktyczne w zależności od pogody odbywają się w budynku lub na placu szkoleniowym. Do dyspozycji Kursantów przygotowaliśmy komfortowo i nowocześnie urządzoną poczekalnię, gdzie każdy może wygodnie zaczekać na lekcje, napić się kawy lub przeczytać branżową literaturę.
www.zoltypies.com

« o nas
« oferta
« galeria
« poradnik
« sklep
« blog
« faq
« przyjaciele


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.zoltypies.com. Mamy nadzieję, że zamieszone na niej szczegółowe informacje, aktualności i zdjęcia pozwolą poznać nas bliżej i przekonać do wyboru Akademii Psich Manier Żółty Pies.

Szkolimy w niedużych, dopasowanych wiekowo grupach psów, gwarantujących efektywność, komfort i bezpieczeństwo pracy. Dostrzegamy potrzeby właściciela i wyjątkowość każdego psa, dlatego elastycznie dopasowujemy program szkolenia do pary pies/przewodnik. Dbamy o przyjazną atmosferę, stawiamy na naukę umiejętności poprzez zabawę oraz wychowanie poprzez świadome przewodnictwo.


szkolenie dla szczeniąt
szkolenie podstawowe

szkolenie zaawansowane
lekcje indywidualne


Jesteśmy dyspozycyjni i dostosowujemy godziny naszej pracy do możliwości właścicieli, oferując całodzienną możliwość konsultacji oraz szkolenie psów w godzinach popołudniowo-wieczornych i w weekendy.
Szkolenie psów bazujące na metodzie pozytywnych wzmocnień zakłada zrozumienie i umiejętne pokierowanie zachowaniem psa, rezygnując z wszelkich form przymusu, siły i karania. Podstawą szkolenia jest znajomość praw rządzących procesem uczenia się w oparciu o naukowe twierdzenia psychologii behawioralnej.

Szkoląc pozytywnie przyjmujemy na kursy psy w każdym wieku (już od 7 tygodnia życia) i każdej rasy (także mieszańce) ponieważ:

« Ucząc psa posługujemy się nagrodami w celu zmotywowania go do zachowania zgodnego z naszymi oczekiwaniami. Nie stosujemy metod awersyjnych, opartych na siłowym nakłanianiu psa do wykonania polecenia czy zadawaniu bólu z zastosowaniem np. kolczatek czy łańcuszków zaciskowych. Dzięki temu eliminujemy skutki uboczne karania. Sesje szkoleniowe są urozmaicone, więc szkolenie nie jest męczące.

« Skupimy się na czytelnej i właściwej komunikacji z psem. Naturalnym dla nas sposobem porozumiewania się jest wypowiadanie poleceń słownych. Przede wszystkim pies powinien reagować na nas głos, dodatkowo uwrażliwimy go na wykonanie komend w oparciu o polecenia optyczne, czyli gesty. Na życzenie klienta lub w przypadku psów, które wymagają innej formy uczenia się, będziemy wykorzystywać narzędzie szkoleniowe jakim jest kliker (clicker).

« Rozmawiamy o codziennym wychowaniu psa, świadomym przewodnictwie, przekazujemy wskazówki niezbędne i pomocne w budowaniu właściwych relacji, szacunku psa do właściciela i pogłębieniu wzajemnej więzi. Uczymy współpracy i skutecznego porozumiewania się z psem. Pies staje się grzecznym i godnym zaufania przyjacielem rodziny.

Naszym celem jest szerzenie wiedzy kynologicznej w oparciu o skuteczne i łagodne metody nauki psa. Szkolenie pozytywne psa pozwala na rozwinięcie jego kreatywności, ciekawości świata i zachowanie radości życia.


Akademia Psich Manier
Żółty Pies


Adres:
« ul. Rolników 185
« 44-141 Gliwice

Telefon biuro:
« 519 112 215
Telefon trener:
« 792 339 499

Strona www:
« www.zoltypies.com
Poczta e-mail:
« biuro@zoltypies.com

SP-2009-06-10-E150