Skip Navigation

centrum handlowe mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Szkolenie psów » wielkopolskie


Poznań - Cztery ŁapyZapraszamy wszystkich właścicieli psów, którym zależy na zbudowaniu prawidłowej więzi pomiędzy nimi i ich podopiecznymi do odwiedzenia naszego Ośrodka Szkolenia Psów. Profesjonalnie prowadzone zajęcia w krótkim czasie pozwolą Wam zyskać zaufanie i szacunek Waszych podopiecznych, pomogą Wam również lepiej zrozumieć Wasze psy.
www.czterylapyszkola.pl

« kursy
« CGC
« wydarzenia
« o nas
« hotel
« dojazd
« kontakt


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.czterylapyszkola.pl. Zainteresowani znajdą tutaj szczegółowe informacje o naszym Ośrodku Szkolenia psów, aktualne wydarzenia oraz zdjęcia z kursów.
Nasza propozycja:

« psie przedszkole,
« podstawowe posłuszeństwo,
« podwyższone posłuszeństwo,
« praca węchowa (psy służbowe, myśliwskie, sportowe),
« obedience,
« przygotowanie do egzaminu PT i IPO,
« przygotowanie do wystaw,
« przygotowanie do pracy w dogoterapii,
« pomoc w wyborze szczenięcia,
« pomoc przy rozwiązywaniu problemów behawioralnych
Zajęcia prowadzone są w grupach liczących maksymalnie 6 piesków dzięki czemu psy nie mają czasu znudzić się wykonywanymi ćwiczeniami, a instruktor może indywidualnie podejść do potrzeb każdego z kursantów. Prowadzimy również lekcje indywidualne. Zajęcia odbywają się na terenie strzelnicy myśliwskiej w Poznaniu, przy zajeździe Lizawka. Szczegółowe informacje o kursach znajdują się na naszej stronie internetowej.
Zajęcia prowadzone są nie tylko pod kątem wypracowania posłuszeństwa u psów; podczas kursu zwierzęta poznają swoje miejsce w świecie ludzi i dowiadują się gdzie leżą granice zachowań, których dobrze wychowane psy nie mogą przekroczyć, uczą się jak reagować na dziwne, ale często pojawiające się w życiu sytuacje (np. rowerzyści, rozbrykane dzieci, huki i strzały), poznają zasady niekonfliktowego współżycia z innymi psami – dzięki temu stają się niekłopotliwymi, przynoszącymi radość i satysfakcję towarzyszami życia.

Prawdziwego czterołapego przyjaciela nie można ukształtować samym szkoleniem, dużo ważniejsze jest codzienne wychowywanie podopiecznego, przekazywanie mu jasnych, zrozumiałych dla psa zasad – dlatego podczas pracy z psami uczymy również ich przewodników. Uczymy jak rozumieć różne psie zachowania, jak na co dzień postępować z pupilem, jak rozwiązywać pojawiające się czasem problemy, przekazujemy wiedzę na tematy zdrowotne, żywieniowe i prawne. Efektem tego wszystkiego jest stworzenie z człowieka i psa doskonale zgranej pary, w której opiekun rozumie potrzeby, możliwości, ale i ograniczenia zwierzęcia, a podopieczny odpłaca wiernością, przywiązaniem i posłuszeństwem.

Ośrodek Szkolenia Psów
Cztery Łapy

Adres:
« ul. Bałtycka 1
« Poznań - Antoninek
« teren strzelnicy myśliwskiej, przy zajeździe Lizawka

Telefon trener:
« 668 361 225

Strona www:
« www.czterylapyszkola.pl
Poczta e-mail:
« szkola@czterylapyszkola.pl

SPW-2009-07-30-E150