Skip Navigation

centrum handlowe mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Szkolenie psów » mazowieckie


Warszawa - AKS Szkolenie PsówPies - największy przyjaciel człowieka. Tak romantycznie myślimy o zwierzaku, którego chcemy mieć. Jednak podejmując decyzję o zakupie psa, powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że będzie on częścią naszej rodziny przez kilkanaście lat. Z tego względu tak bardzo ważne jest szkolenie psa. Tresura uczy człowieka języka psów. Szkolenie utrwala również prawidłowe wzorce zachowań, a co za tym idzie odpowiednia tresura psa będzie radością dla wszystkich domowników. Jest to także ważne w tak dużym skupisku ludzi i psów, jakim jest np. Warszawa.

Im później zdecydujemy się na szkolenie psa, tym trudniej będzie od niego wyegzekwować pewne zachowania. Z czasem będą kierowały nim określone instynkty, które w połączeniu z większą masą i siłą opóźnią proces tresury. Szkolenie psów to inwestycja, która procentuje w różnych sytuacjach życiowych i społecznych.

Prawidłowe szkolenie psa da efekty w kontakcie codziennym. Wpłynie pozytywnie na zachowanie w ringu wystawowym, zwiększy koncentrację na egzaminach i zawodach. W tych trudnych dla psa i przewodnika sytuacjach - dobra prezentacja, zrównoważona psychika oraz prawidłowy kontakt z właścicielem - gwarantują wysokie noty u sędziów. Tresura psów to sposób na przyjazne i miłe życie.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub chcecie umówić się na szkolenie psa,
prosimy o kontakt telefoniczny 0601-062-112.


Konrad Szewczyk

www.tresura.info

« informacje o szkole
« szkolenia grupowe
« szkolenia indywidualne
« regulaminy egzaminów
« polecane lektury
« zdjęcia, linki
« kontakt, mapka


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www. Można na niej znaleźć dokładne opisy organizowanych przez nas naszych kursów. Na stronie znajdują się również dodatkowe informacje przydatne w czasie szkolenia i wychowywania psa.

Oferta - szkolenia grupowe:

« Przedszkole dla szczeniąt
« Kurs posłuszeństwa PT
« Obedience - posłuszeństwo międzynarodowe
« Kurs na psa obronnego
« Przygotowanie do egzaminu IPO
« Przygotowanie do testów psychicznych
« Przygotowanie do wystaw kynologicznych

Oferta - szkolenia indywidualne:

« Przedszkole dla szczeniąt
« Kurs podstawowego posłuszeństwa
« Obrona właściciela i jego mienia
« Przygotowanie do egzaminów
« Przygotowanie do testów psychicznych
« Przygotowanie do wystaw kynologicznych


testy psychiczne (AKS, Warszawa)
przedszkole dla szczeniąt (AKS, Warszawa)
Tresura psa powinna rozpocząć się już od pierwszego dnia jego pobytu w domu. Przyzwyczajamy go do swojego miejsca, nie pozwalamy skakać na ludzi przebywających na jego terenie, uczymy reagowania na przywoływanie "do mnie", nie pozwalamy zjadać jedzenia ze stołu i ziemi, uczymy załatwiania potrzeb fizjologicznych na dworze, a nie w domu itp.

Tresura psów to uczenie określonych ćwiczeń, które mają poprawić koncentrację uwagi psa na swoim przewodniku. Najlepsze efekty daje szkolenie przeprowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy uczą jak reagować na niepożądane zachowania psów. Na szczęście Warszawa daje duże możliwości pod tym względem.

Tresura psów sprawdza się najlepiej, kiedy jest rozpoczęta pomiędzy 2 a 6 miesiącem życia. W tym czasie charakterystyczne jest dla psów, bardzo żywiołowe zainteresowanie nowymi obiektami. Większość psów zaczyna reagować na poruszające się przedmioty, ciekawią je różne zapachy itp. Zatem tresura psów jest świetną okazją do rozwijania jego naturalnych zachowań.


AKS
Centrum Profesjonalnego Szkolenia Psów

Zajęcia odbywają się na terenie:
« Klubu Sportowego Delta Warszawa
« ul. Jeziorna 2 Sadyba
(od ulicy Goczałkowickiej)

Telefon:
« 601 062 112

Strona www:
« www.tresura.info


SP-2011-02-10-E150