Skip Navigation

centrum handlowe mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Pies w internecie » Sklepy internetowe


e-legowisko.plLegowiska piękne, trwałe, praktyczne, na każdą kieszeń.

Jesteśmy producentem legowisk dla zwierząt. Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów i, oczywiście, ich pupili. Specjalizujemy się w nowych wzorach odchodząc od tradycyjnego wyglądu legowiska tak, aby stało się ono bardziej wygodnym, a przy tym pięknym i trwałym elementem wystroju wnętrza i aby każdy zwierzak pokochał je od pierwszego wejrzenia.


Nasze legowiska wykonane są przez wykwalifikowany personel niezwykle starannie i solidnie. Nieustannie opracowujemy nowe wzory, rozszerzamy kolorystykę i ulepszamy naszą ofertę tak, aby każdy właściciel psa, czy kota mógł u nas znaleźć coś odpowiedniego dla swojego pupila, a jakość naszych produktów była naszym największym atutem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


sklep internetowy
e-legowisko.pl


www.e-legowisko.pl

« legowiska tradycyjne
« kanapy
« pontony
« duże legowiska
« poduszki
« maty
« budy


Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi produktami. Na stronie znajdują się również dodatkowe informacje o nas, kontakt z nami, opis realizacji zamówień. Regularnie organizujemy promocje na wybrany asortyment oraz piszemy o ważnych wydarzeniach.

Urocze legowiska - wodoodporne z wyjmowanymi poduszkami - w pięknych soczystych kolorach. Wykonane z tzw. kodury - mocnego wodoodpornego materiału, który nie łapie sierści i jest odporny na zabrudzenia. Wnętrze poduszki wypełnione miękkim granulatem pianki poliuretanowej. Spód wykonany z materiału tapicerskiego. Legowiska można prać w 30 stopniach w całości (lub same poduszki).

Najpopularniejsze produkty w naszym sklepie:

legowiska owalne

legowiska owalne

legowiska owalne

legowiska prostokątne

legowiska prostokątne

legowiska prostokątne

pontony

pontony

pontony

budy
budy
budy

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, gdzie znaleźć można ciekawe promocje. W każdym miesiącu nowe produkty!

Sklep internetowy
e-legowisko.pl

Adres:
« ul. Stare Miasto 4L
« 78-100 Kołobrzeg, Budzistowo

Telefon:
« 607 077 147, 603 539 237

Strona www:
« www.e-legowisko.pl
Poczta e-mail:
« info@e-legowisko.plPWI-2013-12-18-E150